TBMM Başkanlığı Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonunun 08.02.2024 Tarihli Toplantısına Katılım

Türk Eczacıları Birliği Genel Sekreteri Ecz. Ali Erdem ve Türk Eczacıları Birliği Merkez Heyeti Üyesi Ecz. Sibel Zorlu, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu’nun daveti üzerine, 08 Şubat 2024 tarihinde Sağlıkla İlgili Bazı Kanunlarda ve 663 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnamede Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi konusunda komisyon görüşmesine katıldılar.


Komisyon görüşmeleri devam ederken, AK Parti Grup Başkan Vekili Sayın Leyla Şahin Usta, Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Başkanı Sayın Dr. Asım Hocaoğlu ve T.C. Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Sayın Prof.Dr. Zülfikar Akelma, Sağlık, Aile, Çalışma Ve Sosyal İşler Komisyonu Üyesi AK Parti Kütahya Milletvekili Sayın Ecz. İsmail Çağlar Bayırcı, Sağlık, Aile, Çalışma Ve Sosyal İşler Komisyonu Üyesi AK Parti Sivas Milletvekili Sayın Ecz. Hakan Aksu, DEM Parti Bitlis Milletvekili Sayın Ecz. Hüseyin Olan ile de görüşme gerçekleştirildi.

Mustafa Kemal Mah 2147.Sok No:3 06510 Çankaya/Ank

+90 (312) 409 81 00

+90 (312) 409 81 09

teb@teb.org.tr

Faydalı Linkler

EGAŞNovagenix

TEB Yayınları

Dünyada Ne Var Ne YokKitaplar ve RaporlarMedikal Malzemeler Satış KılavuzuTEB Haberler DergisiMİSEDKongre Kitabı İstem Formu